Hasonlít az 1p megfelelőjére, de neki barnás vörös haja, barna bőre, valahol barna, de általában vörös szeme van, és hiányzik az egyik bal felső zápfoga. Nem visel szemüveget, vagy ha igen, akkor napszemüveget hord. Általában magánál hord egy szöges baseball ütőt, amit küzdelemre használ, és arra, hogy félelmetesen és fenyegetően nézzen ki. Ő nem a "hero", hanem a "bad guy". Arrogáns, szarkazmust használ (ez valakire emlékeztet engem...), nyers, goromba és szeszélyes. Kacér, neki mindegy, hogy akit szeret, az fiú vagy lány (ez is nagyon ismerős...), úgymond "szexuálisan aktív". Szeret a figyelem középpontjában lenni, nem adja fel amit akar, amíg meg nem kapja azt. Hasonlóan az 1p megfelelőjére, ő is egoista. Vegetáriánus és nem szokott édességeket enni. Gyilkosnak, szociopatának, őrültnek, szadistának, nagyon perverznek ábrázolják őt és szeret másokat megölni a baseball ütőjével.A Hetalia című animével és mangával foglalkozok. Lesznek képek, fanficik, de előbb egy leírás a Hetaliáról (aki még nem ismerné). ^^
2014. június 19., csütörtök
2p Amerika
Emberi neve: Allen, Alfred "Al" Jones, Alex, és néha Jason
Hasonlít az 1p megfelelőjére, de neki barnás vörös haja, barna bőre, valahol barna, de általában vörös szeme van, és hiányzik az egyik bal felső zápfoga. Nem visel szemüveget, vagy ha igen, akkor napszemüveget hord. Általában magánál hord egy szöges baseball ütőt, amit küzdelemre használ, és arra, hogy félelmetesen és fenyegetően nézzen ki. Ő nem a "hero", hanem a "bad guy". Arrogáns, szarkazmust használ (ez valakire emlékeztet engem...), nyers, goromba és szeszélyes. Kacér, neki mindegy, hogy akit szeret, az fiú vagy lány (ez is nagyon ismerős...), úgymond "szexuálisan aktív". Szeret a figyelem középpontjában lenni, nem adja fel amit akar, amíg meg nem kapja azt. Hasonlóan az 1p megfelelőjére, ő is egoista. Vegetáriánus és nem szokott édességeket enni. Gyilkosnak, szociopatának, őrültnek, szadistának, nagyon perverznek ábrázolják őt és szeret másokat megölni a baseball ütőjével.
Hasonlít az 1p megfelelőjére, de neki barnás vörös haja, barna bőre, valahol barna, de általában vörös szeme van, és hiányzik az egyik bal felső zápfoga. Nem visel szemüveget, vagy ha igen, akkor napszemüveget hord. Általában magánál hord egy szöges baseball ütőt, amit küzdelemre használ, és arra, hogy félelmetesen és fenyegetően nézzen ki. Ő nem a "hero", hanem a "bad guy". Arrogáns, szarkazmust használ (ez valakire emlékeztet engem...), nyers, goromba és szeszélyes. Kacér, neki mindegy, hogy akit szeret, az fiú vagy lány (ez is nagyon ismerős...), úgymond "szexuálisan aktív". Szeret a figyelem középpontjában lenni, nem adja fel amit akar, amíg meg nem kapja azt. Hasonlóan az 1p megfelelőjére, ő is egoista. Vegetáriánus és nem szokott édességeket enni. Gyilkosnak, szociopatának, őrültnek, szadistának, nagyon perverznek ábrázolják őt és szeret másokat megölni a baseball ütőjével.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése