2014. június 8., vasárnap

Figyelj rám, Kanada!

Műfaj: Fluff
Szereplők: Amerika és Kanada
Leirás: Kanada hokimeccset néz és Amerika hisztizik, hogy Kanada nem figyel oda rá...
Mesélés: E/3, múlt idő

   Amerika és Kanada a kanapén ültek, a nappaliban. Amerika chipset evett, Kanada a tévében a hokimeccset nézte.
  - ... és akkor olyan erővel ütöttem el a labdát, hogy kirepült a stadionból. Angliának esélye se volt ellenem.- dicsekedett Amerika, de Kanada nem figyelt rá, mert a hokit nézte.
  - Matthew, hallod amit mondok? - kérdezte Alfred. - Válaszolj,  Matthew! Matthew! Matthew!!! MATTHEW!!!
  De Kanada nem foglalkozott Alfreddel, csak följebb tekerte a hangerőt.
  - Figyelj rám, Kanada!!! - kiabálta dühösen Alfred. De mivel most sem kapott választ, duzzogva a kanapé szélére húzódott és elforditotta a fejét.
   Miután vége lett a meccsnek (a kanadaiak győztek, természetesen), Kanada Amerikára nézett. Amerika még mindig duzzogott.
  - Mit akartál mondani, Amerika? - kérdezte Matt.
  - Úgysem figyeltél rám, biztosan nem érdekel. - mondta dühösen Amerika.
  - Azért nem figyeltem rád, mert a meccset néztem. Te se szoktál rám figyelni, amikor a baseballt nézed. - jegyezte meg Matt.
  - Mert izgalmas!
  - A hoki is az. Hidd el, a hoki nem fontosabb nálad.
  - De nagyon úgy tűnt...
  - Nekem is, amikor te baseballt nézel, mégsem sértődök meg. - mondta a kanadai.
   Alfred erre nem tudott mit válaszolni. Egy ideig még duzzogott magában, de ekkor sóhajtott Kanada:
  - Ha megbocsátasz, akkor elmondhatod újból és elviszlek a McDonald's - ba és a költségeket én állom.
   Erre aztán fölkapta az amerikai a fejét.
  - Rendben. - egyezett bele Alfred, kimentek a házból és Amerika újból belekezdett a mondandójába, miközben az egyik közeli meki felé tartottak...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése