Emberi neve: Honda Koheku vagy Kuro Honda
2p Japán hasonlít az 1p megfelelőjére, de neki vörös szeme van, és mogorva. Hegek és tetoválások vannak a testén. Udvarias, nem szokott beszélni, vagy ha beszél, akkor rövid, lényegretörő mondatokat mond. Nem ideges, nem aggódik, saját véleményét megtartja magának. De kegyetlen és sokan azt gondolják róla, hogy perverz. Őt is gyakran ábrázolják őrültnek, gyilkosnak és szociopatának.


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése