Fem!Amerika: - Hé! Héé! Ébredj fel, Észtország! Nagyon bátor vagy, hogy el mertél aludni az én remek amerikai beszédem alatt!
Észtország: - Elaludtam a találkozó alatt és amikor felkeltem... Eeeeeeeh?
*Opening*
*Opening*
Szöveg: Én... El voltam árasztva hősnőkkel!
Fem!Itália: Ki a szebb, Mama, vagy én?
Fem!Németország: Szóval csak kellemetlen féleszűekkel vagyok körülvéve?
Fem!Japán: Szeretném... Szeretném kifejezni legmélyebb lelkiismeret-furdalásom.
Fem!Amerika: Bármit ellehet intézni egy ütéssel!
Fem!Anglia: Nem vagyok egyedül, pusztán szeretnék egyedül lenni.
Fem!Franciaország: Divatjamúlt emberek, hogy éltek?
Fem!Kína: Ha Ming mondja ezt, akkor nincs hiba, igaz?
Fem!Oroszország: Oroszországban nincsen ilyen kiszolgálás.
Fem!Lettország: *remeg* *reszket*
Fem!Kanada: Kanada fővárosa Ottawa...
Fem!Poroszország: Megszokott udvariasság, hogy beleadd mindened egy első osztályú csatába, nem igaz?
Észtország: - A-A-Amerika!
Fem!Anglia: - Hagyd abba, Amerika. Nem oldhatod meg azzal a problémáidat, hogy megütsz másokat.
Észtország: - Izé... Anglia?
Fem!Anglia: - És te, Észtország, nem sziesztázhatsz csak úgy!
Anglia állatkái: - Nyugodj meg, menjünk valahova biztonságba anélkül, hogy megcéloznál valakit egy ütővel.
Fem!Japán: - Észtország, biztos nem akart semmi rosszat.
Észtország: - Az ott Japán?! L-Lettorszááááág... Milyen világ ez? Rajtam kívül mindenki lánnyá változott, mintha bishojo játékokból léptek volna ki?!
Fem!Itália: - Elaludni teljesen emberi, nincsen benne semmi rossz, igaz?
Észtország: - Olaszország!
Fem!Itália: - Miután vége van a találkozónak, menjünk el valahová enni, aztán pedig aludni!
Észtország: - Mint egy lázadó...
Fem!Itália: - Hé, te ott! Minden szenvedésnek okozója! Mit szólnál, ha egy kicsit kedvesebb lennél?!
Észtország: - Nem mondod, hogy...
Fem!Oroszország: - Heh, én?
Észtország: - Az Oroszország!?
Fem!Oroszország: - Csak beterítettem Észtországot mézzel és megforgattam egy kicsit kint.
Észtország: - Kegyetlen...
Fem!Kína: - Észtország! Van egy jó orvosságom számodra! Észtország, ha megveszed, boldog leszek, te is boldog leszel!
Észtország: - Hogy történt ez?!
Isten: - Ez az, amit én megfogok neked magyarázni!
Észtország: - Ez nem az a gyanús Isten, aki egyszer megpróbálta felbuzdítani Magyarországot?*
Isten: - Úgy néz ki valahogy kifogytál a szerencséből, szóval teljesítettem egy kívánságod! Ez mind a te vad fantáziád!
Észtország: - Ettől meglehetősen perverznek tűnök!
Isten: - Jaj... Most add át magad ennek a világnak... és fogadd boldogan! Körülvéve hősnőkkel, magadnak tudhatsz egy egész paradicsomot!
Minden lány: - Észtorszááág!
Észtország: - De én nem akarom ezeket a sötét lányokat! Ááááááh!
*Felkel*
Észtország: - Uh... oh?
Litvánia: - Észtország?
Lettország: - Mi történt? Sikoltoztál...
Észtország: - Hál' Istennek... csak egy álom volt...
Oroszország: - Hm? Milyen álom?
Észtország: - Volt egy ijesztő álmom, amiben mindenki lánnyá változott.
Oroszország: - Hm, értem!
Itália: - Szerencsés!
___________________________________________
*Van egy rész a Hetaliában, amikor az Isten meglátogatja Magyarországot álmában és azt mondja neki, hogy másnap, ha meglátja Franciaországot üsse le egy serpenyővel.
A fordítást én, Ice Cat végeztem egy angol felirat alapján. Néhol előfordulhatnak hibák, ha észreveszel egyet kérlek szólj!
A videót - ahonnan fordítottam - itt találhatjátok:
http://katudaisoku.tumblr.com/post/78271992781/hetalia-the-beautiful-world-extra-episode-i
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése