2014. június 2., hétfő

Nyotalia (fordítás)

Fem!Amerika: - Hé! Héé! Ébredj fel, Észtország! Nagyon bátor vagy, hogy el mertél aludni az én remek amerikai beszédem alatt!

Észtország: - Elaludtam a találkozó alatt és amikor felkeltem... Eeeeeeeh?

*Opening*


Szöveg: Én... El voltam árasztva hősnőkkel!

Fem!Itália: Ki a szebb, Mama, vagy én?

Fem!Németország: Szóval csak kellemetlen féleszűekkel vagyok körülvéve?

Fem!Japán: Szeretném... Szeretném kifejezni legmélyebb lelkiismeret-furdalásom.

Fem!Amerika: Bármit ellehet intézni egy ütéssel!

Fem!Anglia: Nem vagyok egyedül, pusztán szeretnék egyedül lenni.

Fem!Franciaország: Divatjamúlt emberek, hogy éltek?

Fem!Kína: Ha Ming mondja ezt, akkor nincs hiba, igaz?

Fem!Oroszország: Oroszországban nincsen ilyen kiszolgálás.

Fem!Lettország: *remeg* *reszket*

Fem!Kanada: Kanada fővárosa Ottawa...

Fem!Poroszország: Megszokott udvariasság, hogy beleadd mindened egy első osztályú csatába, nem igaz?


*Opening*

Észtország: - A-A-Amerika!

Fem!Anglia: - Hagyd abba, Amerika. Nem oldhatod meg azzal a problémáidat, hogy megütsz másokat.

Észtország: - Izé... Anglia?

Fem!Anglia: - És te, Észtország, nem sziesztázhatsz csak úgy!

Anglia állatkái: - Nyugodj meg, menjünk valahova biztonságba anélkül, hogy megcéloznál valakit egy ütővel.

Fem!Japán: - Észtország, biztos nem akart semmi rosszat.

Észtország: - Az ott Japán?! L-Lettorszááááág... Milyen világ ez? Rajtam kívül mindenki lánnyá változott, mintha bishojo játékokból léptek volna ki?!

Fem!Itália: - Elaludni teljesen emberi, nincsen benne semmi rossz, igaz? 

Észtország: - Olaszország! 

Fem!Itália: - Miután vége van a találkozónak, menjünk el valahová enni, aztán pedig aludni!

Észtország: - Mint egy lázadó...

Fem!Itália: - Hé, te ott! Minden szenvedésnek okozója! Mit szólnál, ha egy kicsit kedvesebb lennél?!

Észtország: - Nem mondod, hogy...

Fem!Oroszország: - Heh, én? 

Észtország: - Az Oroszország!?

Fem!Oroszország: - Csak beterítettem Észtországot mézzel és megforgattam egy kicsit kint.

Észtország: - Kegyetlen...

Fem!Kína: - Észtország! Van egy jó orvosságom számodra! Észtország, ha megveszed, boldog leszek, te is boldog leszel!

Észtország: - Hogy történt ez?! 

Isten: - Ez az, amit én megfogok neked magyarázni!

Észtország: - Ez nem az a gyanús Isten, aki egyszer megpróbálta felbuzdítani Magyarországot?*

Isten: - Úgy néz ki valahogy kifogytál a szerencséből, szóval teljesítettem egy kívánságod! Ez mind a te vad fantáziád! 

Észtország: - Ettől meglehetősen perverznek tűnök!

Isten: - Jaj... Most add át magad ennek a világnak... és fogadd boldogan! Körülvéve hősnőkkel, magadnak tudhatsz egy egész paradicsomot! 

Minden lány: - Észtorszááág!

Észtország: - De én nem akarom ezeket a sötét lányokat! Ááááááh! 

*Felkel*

Észtország: - Uh... oh? 

Litvánia: - Észtország? 

Lettország: - Mi történt? Sikoltoztál...

Észtország: - Hál' Istennek... csak egy álom volt... 

Oroszország: - Hm? Milyen álom? 

Észtország: - Volt egy ijesztő álmom, amiben mindenki lánnyá változott.

Oroszország: - Hm, értem! 

Itália: - Szerencsés!

___________________________________________

*Van egy rész a Hetaliában, amikor az Isten meglátogatja Magyarországot álmában és azt mondja neki, hogy másnap, ha meglátja Franciaországot üsse le egy serpenyővel.

A fordítást én, Ice Cat végeztem egy angol felirat alapján. Néhol előfordulhatnak hibák, ha észreveszel egyet kérlek szólj!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése